Subregión Pod Bradlom - cykloturistika, cyklotrasy, športovanie, turistika, ubytovanie, história, penzióny, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Chvojnica, Košariská, Podkylava, Polianka, Priepasné, Vrbovce

 
Kontakt

Združenie obcí
subregión Pod Bradlom
Nám. M. R. Štefánika 1
906 13 Brezová pod Bradlom
email: jan.valihora@email.cz

Manažér:
Ján Valihora
Telefón: +421 346 242 046
Mobil: +421 915 702 867
email: jan.valihora@email.cz

Subregión

Cieľom Združenia obcí subregión Pod Bradlom je spolupráca v oblasti turistického ruchu, budovania infraštruktúry a zachovania kultúrneho dedičstva.

Združenie obci subregión Pod Bradlom pracuje v kopaničiarskom kraji od roku od roku 2007. Združuje obce Bukovec, Chvojnica, Košariská, Podkylava, Polianka, Prašník, Priepasné, Vrbovce a mestá Brezovú pod Bradlom a Vrbové. Jeho účelom je spolupráca v oblasti turistického ruchu, budovania infraštruktúry a zachovania kultúrneho dedičstva. Kľúčovú úlohu zohráva program 4CYKLOREGIO, ktorý nie je chápaný len ako cyklotrasa z Vrbového do Hodonína, ale ako komplexný program rozvoja cestovného ruchu. Súčasťou programu 4CYKLOREGIO sa stala i výstavba nových penziónov na cyklotrase a rekonštrukcie miestnych komunikácií. Združenie obcí sa vo svojej činnosti orientuje aj na zachovanie ľudovej architektúry kopaničiarskeho kraja, rozvíjanie miestnych tradícií a regionálnych produktov. Podieľa sa na aktivitách zameraných na bohaté kultúrne dedičstvo a históriu kraja. Počas činnosti združenia v rokoch 2007–2010 boli realizované projekty v celkovom objeme 763 417 Eur.
(JV)

Späť na začiatok

Subregión

Archív - Blog